Лютий 2016

Тиждень іноземних мов

У сучасному світі іноземна мова займає вагоме місце в житті людей. Ще зовсім недавно це  було просто поняття та шкільний предмет, а зараз  - це спосіб та можливість міжнародного спілкування. Кожна доросла людина мріє опанувати іноземну мову  хоча б на розмовному рівні, а дітей починають навчати ще з молодшого віку. Що ж нам дає знання іноземних мов? 

Міський семінар-практикум «Патріотичне виховання як важлива складова змісту навчально-виховного процесу»

8 лютого 2016 року на базі Броварської загальноосвітньої школи І -ІІІ ст№2 відбувся міський семінар-практикум для заступників директорів, що координують питання виховної роботи та педагогів-організаторів на тему: «Патріотичне виховання як важлива складова змісту навчально-виховного процесу».

Запрошуємо на міський семінар-практикум

Запрошуємо учнів, батьків, вчителів, громадськість нашого міста на міський семінар-практикум "Патріотичне виховання як важлива складова змісту навчально-виховного процесу

 

Перемога у міському конкурсі «Стріли Амура»

11 лютого в НВК відбувся міський конкурс «Стріли Амура» до дня закоханих. З кожної школи м. Бровари був представлений конкурсант (хлопець чи дівчина) в історичному образі відповідно до попереднього жеребкування. За перемогу боролися пари, які за історією є закоханими.

 

 

Вечір зустрічі випускників - 2016

 6-го лютого у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 пройшов вечір зустрічі випускників. Школа гостинно зустрічала випускників, які закінчили школу 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 років тому. Приємно, що більшість із них змогли потрапити на цю зустріч.

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Лютий 2016

Відео про нас