Грудень 2015

Міський семінар вчителів англійської мови

В грудні 2015р. відбувся міський семінар вчителів англійської мови на тему:» Тести множинного вибору».На семінарі були присутні вчителі шкіл міста та представники видавництва  MM Publication. Відкриті уроки пройшли на високому рівні. Учителі  Музика О.В. та Шматко І.П. презентували  уроки в 11-Б класі «Global  Issues” та 3-В класі «Seasons and  Weather”.

 

 

Новорічний КВК

24 грудня пройшов «Новорічний КВК», в якому взяло участь три команди: «Голубий вогник» (11-Б; 10-Б; 9-В кл.); «Шалені мавпи»(10-А; 9-А кл.); «Джентельмени новорічного дива»(11-А; 9-Б; 9-Г кл.) Програма була цікавою і складалася з таких конкурсів: 

 

 

Новорічні святкові заходи для учнів та батьків

В Броварській ЗОШ І – ІІІ ступенів були організовані новорічні святкові заходи для учнів та батьків  школи, які  принесли новорічне диво в життя всіх учасників. Для учнів початкової школи була показана казка «Лісова братва». Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробила дійство новорічною казкою на якій вручив подарунки сам Дід Мороз з Снігурочкою.

День Святого Миколая

18 грудня в  школу завітав Святий Миколай і разом з директором Мельник О.М. роздали подаруночки дітям (діти сироти; діти інваліди; напівсироти; діти, які позбавлені батьківського піклування; діти, батьки яких перебувають в АТО). Для  5-х класів була представлена  розважально-ігрова програма  «Ой, хто, хто Миколая любить»  учнями 5-А класу (класний керівник Гуназа Л.М., педагог-організатор Фісак О.Т.) , були такі герої як: ангели, чортик, вітер, школярі. 

Школа молодого вчителя

 

15 грудня в Броварській ЗОШ №2 відбувся семінар-практикум «Школа молодого вчителя». На семінарі були присутні методист НМЦ Ярмоленко Л.М. та молоді вчителі шкіл міста.

 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Грудень 2015

Відео про нас