Вересень 2015

«З Луганщиною разом!»

Під таким гаслом школярі  Броварської ЗОШ № 2  зібрали допомогу:  канцелярські приладдя, продукти харчування та теплі речі  для  школярів  в зоні проведення АТОДопомогу передали волонтеру Кривобок Наталії Андріївній, яка доставить ці речі в міста Золоте, Світличне, Артемівську школу-інтернат.

 

Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку

Протягом 28 вересня  - 02 жовтня 2015 року в школі були проведені заходи з відзначення Міжнародного дня людей похилого віку. Були проведені класні виховні години в 9-11 класах на тему: «Сивина на скронях – мудрість у очах», в 4-8 класах на тему: «Поважаймо старість словом і ділом», в 2-3 класах на тему: «Шануємо та поважаємо».

 

Подяка від бійців 93 окремої мобільної бригади

Милосердя ніколи не буває багато. Варто лише вчасно серцем відчути німе прохання про допомогу. Особливо вражає відкритість дитячої душі до пекучого болю товариша, брата, знайомого та навіть незнайомого бійця АТО.

 

 

Свято Сухомлинівських читань

24–25 вересня у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулися VІІІ Міжнародна науково-практична конференція і ХХІІ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: виховуємо культуру потреб особистості».
 
 

Місту Бровари 385!

Цього року Бровари відзначали незвичайний день міста. Були заплановані різноманітні заходи, але одним із найбільш цікавих став культурно-творчий фестиваль «Baby Boom Fest».

 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Вересень 2015

Відео про нас