Травень 2015

Останній дзвоник

29 травня у Броварській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №2, як і повсюди в навчальних закладах України, пролунав останній дзвоник. І хоча природа нагородила нас у цей день рясним дощем, та це не завадило випускникам провести свято прощання із рідною школою. 

 

 

 

Творча особистість - 2015

 26 травня 2015 р.  у МКЦ «Прометей» відбувся щорічний освітянський захід «Творча особистість-2015». Громада міста вшановувала переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, інтелектуальних та мистецьких конкурсів їх батьків і  наставників.

 

 

Звіт директора

20 травня 2015 року в Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся щорічний звіт директора школи Мельник Оксани Миколаївни перед педагогічним, батьківським колективами та перед громадськістю за 2014-2015 навчальний рік. На звіті були присутні вчителі, батьки, гості.

Звітна виставка вчителів обслуговуючої праці

20 травня у фойє школи відбулася виставка учнівських робіт, виконаних на уроках обслуговуючої праці. Вчителі Чайка О.М., Батюк Л.Д. та Бондаренко В.В. презентували надзвичайно цікаві роботи своїх учнів, виконаних із різноманітних матеріалів.

 

 

Екскурсія до пожежної частини

15 травня 2015 року активісти учнівського самоврядування, у складі Лисенко Анни, Дараган Яни та Кащенко Анастасії, відвідали пожежну частину м. Бровари. Для них та учнів інших шкіл була проведена екскурсія по пожежній частині. Також вони мали змогу переглянути фільм  “Вибухонебезпечні знахідки”.

 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Травень 2015

Відео про нас