Березень 2015

Тиждень математики та інформатики

 

З 31 березня по 3 квітня в Броварській загальноосвітній школі проходить тиждень математики та інформатики. План проведення

 

Конкурс уроків “18.05. Право на пам’ять”

 

За підтримки Міністерства освіти і науки України та Благодійної організації «Фонд розвитку Криму» проект Крим SOS, до Дня пам’яті депортації кримських татар Центр громадянської освіти «Альменда», з метою збереження історичної пам’яті, громадянського виховання, національного примирення та суспільного розвитку проводить Всеукраїнський конкурс методичних розробок уроків«18.05. Право на пам’ять».

 

День цивільної оборони

Методист навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області Лутак Наталія Гаврилівна провела бесіду з учнями одинадцятих класів, під час якої навчила дітей як поводитися при терактах, та про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами та терористичними актами.

 

 

 

Засідання атестаційної комісії

25 березня 2015 року о 13.30 (каб.206)  відбудеться засідання атестаційної комісії.

Якщо бути,то - ЩАСЛИВИМ!

 

Міністр освіти і науки Сергій Квіт закликав освітян, школярів й студентів долучитися до відзначення Міжнародного Дня щастя. Про це йдеться у його зверненні, що оприлюднене на сайті Міносвіти. 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Березень 2015

Відео про нас