Лютий 2015

Заходи, присвячені Дню рідної мови

Із метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шани до культури і традицій українського народу в загальноосвітній школі №2 було проведено заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови.

 

 

Тиждень іноземних мов

Ні для кого не секрет, що запорукою успішного навчання є глибока зацікавленість учнів у вивченні того чи іншого предмета. Тому кожен вчитель і намагається всіма доступними способами зацікавити учнів предметом, який він викладає. Саме з цією метою у школах проходять предметні тижні, які активізують пізнавальну діяльність учнів,сприяють покращенню засвоєння предмета.

 

 

Профілактика правопорушень та злочинності серед учнівської молоді

19 та 20 лютого 2015 року в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2  лейтенантом внутрішньої служби КВІ Гецьком Євгеном Борисовичем, начальником другого сектору відділу дільничних інспекторів міліції майором Вакулою Олександром Івановичем та оперуповноваженим  СКМСД Машевським Ігорем Сергійовичем 

 

 

Профорієнтаційний захід «Уроки реального життя»

11 лютого 2015 року в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 головним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Броварського міськрайонного центру зайнятості Луценко Оксаною Вікторівною

Зустріч учнів з майстрами ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей»

19 лютого 2015 року в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 проведена зустріч учнів 9-х та 11-х класів з майстрами ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» Задеривушком Віктором Івановичем та Задеривушко Валентиною Дмитрівною.

 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Лютий 2015

Відео про нас