Травень 2014

Випускний вечір

31 травня в школі урочисто вручили атестати випускникам 11 класів. З вітальним словом до всіх присутніх звернулась директор школи Мельник Оксана Миколаївна. Випускники звернулись з словами подяки до директора школи, заступників, вчителів, класних керівників та батьків; всім були роздані номінації та ордени за сумлінну працю. Звучали пісні та розігрувались сценки про школу. Батьки пригостили випускників та вчителів короваєм.

 

 

 

Останній дзвоник - 2014

30 травня о 9.00 в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 продзвенів останній дзвінок для учнів 11 класу. На лінійці були присутні гості: завідуюча відділом дошкільних і позашкільних закладів освіти та виховної роботи управління освіти і науки Броварської міської ради Ярич Людмила Петрівна та радник міського голови, заступник голови ради старійшин при міському голові Пархоменко Олексій Олексійович. На святі також згадали про випускників початкової школи та 9-их класів. Учні отримали похвалі листи, грамоти за активну участь в житті школи. Звучали вітання та слова подяки на адресу вчителів, учнів.

 

 

«Творча особистість»

19.05.2014 у МКЦ «Прометей» відбулося міське свято «Творча особистість - 2014». На свято запрошувались учні – переможці в III етапах Всеукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах , а також їхні вчителі-наставники . Дев’ять учнів нашої школи , а також їхні вчителі-наставники були нагороджені подяками міського голови Ігоря Васильовича Сапожка. Ці учні та вчителі - гордість нашої школи. Особливо ми пишаємось нашою випускницею 11-б класу - Москаленко Ілоною, яка здобула почесне 3 місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Дякуємо! Молодці! Так тримати! З переможцем Х III Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківским дням .

 

 

«Діти для дітей»

 ​Протягом квітня-травня 2014 року в Броварах проходив проект «Діти для дітей», організований компанією «Зееландія». Мета – допомогти дітям з особливими потребами. До участі в цьому проекті були допущені п’ять шкіл, в тому числі і наша школа. Команда складалась з 5 осіб: це учні 9-10-х класів, очолив команду спікер учнівського самоврядування «Бумеранг» Пугач Юрій. ДП «Зееландія» запропонувала кошти для реалізації проекту, а колектив школи: учні, працівники, батьки примножили їх різними способами. 

 

 

«Нам 41-й не забути, а 45-й славити в віках»

8 травня в школі пройшов виховний захід «Нам 41-й не забути, а 45-й славити в віках» присвячений 69-ій річниці з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. В заході взяли участь учні з 6, 7; 9-11 класів. Після закінчення заходу учні поспілкувалися з ветеранами, а тоді сфотографувались на пам'ять.

 

 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Травень 2014

Відео про нас