Травень 2019

Останній дзвоник

Швидко плине час і ось вже знову веселий дзвінок збирає всіх учнів
на радісне та водночас сумне свято – свято Останнього Дзвоника. 24 травня у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 ім. В. О. Сухомлинського його почули учні 5-11 класів. Ведучими свята були цьогорічні випускники – учениця 11-А класу Вікторія Кузьменко та учень 11-Б класу Сергій Лавров.

Свято останнього дзвоника для учнів початкової школи

От і настала та мить, якої з нетерпінням очікує кожен школяр: день, коли пролунає останній шкільний дзвінок. 22 травня у Броварській загальноосвітній школі I-III ступенів №2 відбулася урочиста лінійка, присвячена цьому святу. Відкрив її державний гімн України, якому підспівував кожен присутній.

Зорепад талантів

Ось і завершується ще один цікавий та напружений шкільний рік. Протягом цього року наші талановиті учні досягли неабияких висот і звісно це не може залишитися поза увагою. 16 травня у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 ім. В. О. Сухомлинського відбулось урочисте нагородження призерів різноманітних олімпіад, активних учасників спортивних змагань та шкільних активістів.

День пам'яті та надії

Героїзм та відвагу ветеранів Великої Вітчизняної війни важко переоцінити. Наші мужні діди до останнього подиху боронили рідну землю, не відступаючи ні на крок. Про їхні подвиги ми не маємо права забути. 6-7 травня до  школи завітав ветеран Великої Вітчизняної війни Пархоменко Олексій Олексійович, який поспілкувався з учнями, розповів про тогочасні події, а вихованці потішили ветерана своїми творчими талантами.

Сторінки

Підписатися на RSS - Травень 2019

Відео про нас