Школа в експерименті

Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 присвоїли ім’я Василя Олександровича Сухомлинського

Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 присвоїли ім’я Василя Олександровича Сухомлинського. Відповідне рішення депутати Броварської міської ради прийняли 10.05.2018 року під час 40-ї сесії. Відтепер Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 носитиме ім’я видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського

20 лютого 2018 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 відбулось чергове заняття Обласного опорного закладу освіти з теми «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського в умовах загальноосвітнього навчального закладу». Слухачі знайомилися з досвідом роботи закладу з питань наступності у роботі школи І та ІІ ступенів.  Пізнавальним і цікавим для присутніх був виступ  Пащенка Дм.

Відвідування Павлиської школи імені В.О.Сухомлинського

Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний. 

В.О.Сухомлинський

Х міські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю»

16 листопада у Броварській загальноосвітній школі №2 відбулися Х міські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю», в роботі яких взяли участь Ольга Сухомлинська, академік-секретар відділення загальної педагогіки і філософії освіти НАПН України, Оксана Мельник, начальник управління освіти і науки Броварської міської ради, Олександр Міхно, директор Педагогічного музею України, Тетяна Філімонова, в.о.

60-річчя відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України

9 листопада в Інституті педагогіки НАПН України відбулося урочисте зібрання, присвячене 60-річчю відділу початкової освіти, на яке були запрошені директор школи Мельник О.М. та заступник директора з методичної роботи Новічкова С.А..

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа в експерименті

Відео про нас