Червень 2018

Веселі літні канікули

Літні канікули – це найочікуваніший відпочинок для кожної дитини. Літні канікули – чудова пора для ігор і пригод. Саме тому 7  серпня вчитель іноземної мови  Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Басараб Марія Олегівна  разом з лідерами учнівського самоврядування «Бумеранг»  Карпенко Катериною та Карпінською Софією  провели «Веселі канікули» для всіх бажаючих діток міста. Відбувалося все у Броварському парку Перемоги.

Випускний вечір 11-х класів

От і прочитано одинадцятитомну книгу під назвою «Дитинство». Кожен том був унікальним та залишив по собі незліченну кількість спогадів, яку ви, шановні випускники, ще не раз згадаєте із теплотою та сльозами щастя на очах. Ну і звичайно останнім розділом цієї книги є випускний вечір – фінальна крапка усього твору.

Випускний вечір 9-х класів

15 червня 2018 року відбувся випускний вечір для учнів
9-х класів, де вони отримали свій перший державний документ – свідоцтво про базову загальну освіту. Цьогорічною тематикою свята став політ на космолайнері «Мрія», тривалістю 9 зоряних років шкільного життя. Розпочався вечір із вступного слова ведучих-випускниць – Гончарук Ірини (9-А) та Карпенко Катерини (9-Б). 

До уваги усіх, хто прагне зробити нашу школу кращою для її учнів!

З 18 червня 2018 року розпочинається голосування за проекти подані для участі у новому етапі впровадження та реалізації бюджету участі (Громадський бюджет) м. Бровари на 2018 рік. Цього року до участі в Громадському бюджеті був поданий проект, який стосується нашої школи, а саме проект "Friendly School" (автор Л.М.Гуназа).

Літнє оздоровлення

Кожен день роботи табору Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 традиційно розпочинає весела «Сонячна» зарядка. Веселий, бадьорий настрій  гарантований на цілий день.

А поповнити багатирську силу та невичерпну енергію в нашому «Сонячному таборі»  можна   поласувавши поживним, корисним, повноцінним  сніданком, обідом, підвечірком.

Сторінки

Підписатися на RSS - Червень 2018

Відео про нас