Травень 2018

Зерна доброти

У Товаристві "Знання України" відбувся Всеукраїнський поетичний конкурс "Зерна доброти", спрямований на підтримку обдарованої молоді у галузі "Літературна творчість" та творчої праці педагогів.

Дзвоник останній лине над школою.

Останній дзвоник у школах - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя.

Останній дзвоник початкової школи

 От і настала та мить, якої з нетерпінням очікує кожен школяр: день, коли пролунає останній шкільний дзвінок. 23 травня у Броварській загальноосвітній школі I-III ступенів №2 відбулася урочиста лінійка, присвячена цьому святу. Відкрив її державний гімн України, якому підспівував кожен присутній.

Лідер року – 2018

Лідерські якості є однією з найважливіших рис людського характеру. Зі справжнім лідером завжди приємно співпрацювати і легко досягнути усіх поставлених цілей. І саме цьому, вже який рік поспіль, вчить наших учнів Рада дітей та учнівської молоді міста у своїй «Школі лідерів». Кожного разу діти дізнаються щось нове та цікаве, що може знадобитися їм у майбутньому житті.

Мамо, ти у мене єдина у світі

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

10 травня у нашій школі відбулося свято до Дня матері

Сторінки

Підписатися на RSS - Травень 2018

Відео про нас