Березень 2018

Тренінг з професійного розвитку вчителів "Методика розвитку критичного мислення учнів"

27 березня в Броварській ЗОШ №2 відбувся тренінг з професійного розвитку вчителів "Методика розвитку критичного мислення учнів" на якому були присутні педагоги нашої школи. Даний захід організувала та провела для колег учитель інформатики Леся Миколаївна Гуназа.

Семінар шкільних бібліотекарів «У цю погожу днину бібліотека кличе на гостину»

У цю погожу березневу днину, бібліотека кличе на гостину: поетичний калейдоскоп Тетяни Пакалюк" 20 березня, напередодні Всесвітнього дня поезії. у нашій школі, відбувся семінар шкільних бібліотекарів «У цю погожу днину бібліотека кличе на гостину», на який було запрошено відому дитячу поетесу Тетяну Іванівну Пакалюк.

Літературна кав’ярня «Лише кохання вічне і єдине»

Кожен день у стінах рідної школи залишає багато спогадів. Особливими вони є для одинадцятикласників. Адже коли до останнього дзвінка лишається кілька місяців, починаємо по-іншому оцінювати шкільні будні. Хочеться щось організувати, зробити щось спільне. Не так багато вільного часу у нашому розпорядженні, тому потрібно використати його з користю. Учитель світової літератури Рилова Тамара Олексіїївна та педагог-організатор Фісак О.Т.

Восьме березня

Кожного року весна розпочинається чудовим святом – святом Восьмого березня. У Броварській загальноосвітній школі I-III ступенів №2 теж святкували: 7 березня відбувся святковий концерт на честь Міжнародного жіночого дня.

Благодійний ярмарок «Made in Ukraine» (3-4 класи)

У Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся благодійний ярмарок, який готували учні 3-4 класів. Звісно, їм дуже допомагали батьки та їхні вчителі. Було приготовано багато смачненького: тортики, кексики, печиво, цукерки, желе, піци, пиріжки та багато іншого.  Діти  були дуже задоволені, тому що голодним не залишився ніхто. Дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчувати комусь, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Зібрані кошти від ярмарки використано на адресну  допомогу дітям, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах (продуктові набори та засоби гігієни).

Сторінки

Підписатися на RSS - Березень 2018

Відео про нас