Лютий 2018

Тиждень іноземної мови

Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче. З 26 лютого по 02 березня у Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  були проведені заходи з нагоди відзначення Тижня іноземної мови.

ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання

10 лютого 2018 року в місті Біла Церква на базі Білоцерківської гімназії відбувся ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання. Честь нашого міста відстоювали учениці Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Левковець Валерія учениця 9-А класу та Трубач Мирослава учениця 10-А класу.

Благодійний ярмарок «Made in Ukraine» (1-2 класи)

Благодійність – це така людська риса, що належить до найбільших проявів гуманності. Це не лише прагнення поділитися грішми тих, хто їх має багато, з тими, хто їх потребує. Це такий специфічний стан душі людини, котрий є близьким до самопожертви. Однак, благодійність все ж є вершинним виявом гуманності. По-перше, благодійність є реальною справою – матеріальна чи фінансова допомога, організаційна підтримка, зрештою моральна підтримка абсолютно чужим людям.

«Стріли Амура»

21 лютого в Броварській спеціалізованій школі №7  відбувся міський конкурс «Стріли Амура» до Дня закоханих. З кожної школи м. Бровари був представлений конкурсант (хлопець чи дівчина). Тематикою вечора була «Церемонія нагородження Оскар».

Від нашої школи брала участь учениця 10-А класу Нестеренко Ірина. Вона зачарувала всіх присутніх своєю красою та розумом.

Для учасників були такі завдання:

Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського

20 лютого 2018 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 відбулось чергове заняття Обласного опорного закладу освіти з теми «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського в умовах загальноосвітнього навчального закладу». Слухачі знайомилися з досвідом роботи закладу з питань наступності у роботі школи І та ІІ ступенів.  Пізнавальним і цікавим для присутніх був виступ  Пащенка Дм.

Сторінки

Підписатися на RSS - Лютий 2018

Відео про нас