Грудень 2017

Новорічний КВК

Спеціально до Нового Року у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2  серед учнів 9-11 класів був проведений Новорічний КВК.

Усі учні старанно готувалися. Різноманітні сценки, котрі розсмішили не тільки зал, а й наше професійне журі, були відрепетирувані на совість. Перемогу здобула команда «Стиль Собачки» (9-Б, 10-А). На другому місці команда «Блу Старс»(11-А, 11-Б, 9-В), а на третьому - «Всі свої» (9-А, 9-Г, 10-Б).

Новий рік 2018

Новий рік – свято, яке обов’язково завітає до кожного міста, у кожен будинок. Новорічна атмосфера починає панувати ще задовго до свята:
на вікнах з’являються гірлянди, красуня-ялинка мерехтить різнобарвними вогниками, люди в пошуках подарунків для своїх рідних та друзів – усе це мимоволі змушує вірити у казку і з нетерпінням чекати тієї ночі, яка може здійснити всі найпотаємніші бажання.

День Святого Миколая

Напередодні новорічних свят усі діти чекають ще на одне свято – День Святого Миколая. За повір’ям, Миколайчик приходить до кожної дитини в ніч на 19 грудня. Тим дітлахам, які гарно себе поводили весь рік: допомагали батькам, старанно навчалися, не ображали друзів, Миколайчик кладе під подушку якісь подаруночки: солодощі, іграшки, книжечки та багато іншого.

День Святої Катерини

7 грудня православні українці вшановують пам’ять великомучениці Катерини, яку вважають покровителькою жінок. Цей день вважається пророчим для долі кожної дівчини. Жінки просили святу про злагоду в родині, а дівчата – про щасливий шлюб.

Зупинимо СНІД разом!

Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок і дітей. На планеті 40 мільйонів людей на сьогоднішній день інфіковані ВІЛ. Хвороба СНІД викликається ВІЛ-вірусом імунодефіциту людини. Інфікованих людей називають ВІЛ-позитивні. Проте лише кінцева стадія хвороби називається СНІД – Синдром набутого імунодефіциту людини.

Сторінки

Підписатися на RSS - Грудень 2017

Відео про нас