Профорієнтація

Зустрічз військовослужбовцями Національної академії Національної гвардії України.

30.01.2017 року у Броварській загальноосвітній школі № 2 відбулася зустріч учнів 10-х та 11-х класів з військовослужбовцями Національної академії Національної гвардії України.

День рятівника

17 вересня українські рятувальники відзначають своє професійне свято – День працівників цивільного захисту. Це свято людей мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Ярмарок професій

       21.04.2016 року учні 9-Г класу Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відвідали профорієнтаційний виховний захід «Ярмарок професій» у Броварському міськрайонному центрі зайнятості.

 

 

День відкритих дверей

20.04.2016 року учні 9-х класів Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відвідали виховний захід «День відкритих дверей» у державному професійно-технічному навчальному закладі «Броварський професійний ліцей».

 

 

Подорож в країну права

В рамках місячника правового виховання в БЗОШ №2 був проведений виховний захід для учнів 3-4-х класів «Подорож в країну права». На цьому заході  в казково-ігровій формі учні 4-Б та 4-В класів ознайомили глядачів із статтями Конвенції ООН про права дітей. 

 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Профорієнтація

Відео про нас