Квітень 2017

Зерна доброти

25 квітня 2017 року в Університеті сучасних знань Товариства "Знання України" відбулося літературно-мистецьке свято за підсумками обласного поектичного конкурсу "Зерна доброти".

Вітаємо учнів-переможців конкурсу та їх учителів:

Валерія Левковець учениця 8-А класу (ІІ місце), вчитель Симич Л.С.;

Яна Дараган учениця 11-А класу (ІІІ місце), вчитель Накалюжна А.Д.

 

Агітбригада «Еко-світ»

Усе менше на Землі залишається місць, де б не ступала людина. І все більше природи потерпає від діяльності людей. Вони вирубують ліси —«легені» планети, знищують рослини й тварин. Вони наносять непоправної шкоди природі всієї планети, засмічують все навколишнє середовище.

93-я річниця створення військової частини А3498 Зенітної Ракетної «Київської» бригади Повітряних Сил Збройних Сил України

Кожна держава мріє про сильну, боєздатну, професійну армію, яка в змозі вирішувати будь-які завдання. І з року в рік навесні і восени натовпи безвусих молодиків атакують військомати, кидаючись на вікно чергового, як на амбразуру, з одним-єдиним проханням відправити їх служити до лав Збройних Сил України!

«На Чорнобиль журавлі летіли»

26 квітня 1986 року… Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

Світле свято Великодня

Великдень – одне з найбільших свят християн. Святкується в Україні ще з Х століття навесні й пов’язане з воскресінням Ісуса Христа, тому й має назву Великий день або Великдень. Одним із символів Великодня є ритуальний хліб – паска. Печуть паски тільки у Чистий четвер. Не можна було у хаті, де печуть паски, гримати дверима, з хати щось позичати, слідкували, щоб не було нікого чужого. Паска – це гордість господині.

Сторінки

Підписатися на RSS - Квітень 2017

Відео про нас