Лютий 2017

Масляна

Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною. За церковною традицією тиждень називається сирним або м'ясопусним – через набір страв, які прийнято готувати протягом цього періоду.

Це свято не закріплене за певним днем на календарі, воно відзначається протягом останнього тижня перед Великим постом.

Міжнародний день рідної мови!

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

«Герої не вмирають»

«Герої не вмирають» - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. 20 лютого в Броварській загальноосвітній школі  №2  було проведено низку заходів до Дня героїв Небесної Сотні (виховні години, диктанти «Зима, яка нас змінила», тематична виставка художньої та періодичної літератури «Майдан.

Love is…..

14 лютого – День Святого Валентина. Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби. У Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 теж святкували.

Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя

Указом Президента України від 11 лютого 2004 року, щорічно 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей пам’ятний день, коли із Афганістану повністю були виведені радянські війська. Майже кожний четвертий солдат, з тих, був родом з України. Війна в Афганістані – це трагедія сотен тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати….

Сторінки

Підписатися на RSS - Лютий 2017

Відео про нас