Листопад 2016

Брейн-ринг з історії

25 листопада у рамках тижня історії у Броваській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 пройшов брейн-ринг на знання історії серед учнів 6-их і 9-их класів, яку підготувала вчитель історії Марченко Ж.В. Було 4 команди: «Січовики», «Запорожці», «Бонапарти» та «Аврора». Питання були різної складності: деякі для учнів 6-го класу, а деякі – для 9-го. Використовували і проектор, і коробку із загадковими речами. Учні достойно захистили свою команду.

«Буде хліб - буде і пісня»

Як є хліба край, так і під вербою рай.

25 листопада класовод Велика Н.А. з учнями 3-Г класу та педагог-організатор Фісак О.Т. підготували та провели виховний захід для учнів 3-іх класів «Буде хліб -  буде і пісня».

 Учні зі сцени розповіли звідки до нас прийшов хліб, про тяжку хліборобську працю, розказували вірші та співали пісні, розігрували сценки, пригадали прислів’я про хліб,  покуштували хліб «від зайчика».

Літературно-музична композиція «Ми завжди будемо пам’ятати 1932-1933 р. р.»

Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все - і життя людини, і життя країни. І сьогодні, через 83 роки, жахливо ступати болючими стежками страшної трагедії, що розігралась на благословенній землі квітучого українського краю. Трагічна пам'ять про голодомор - то як чорний, незглибимий колодязь, у який, можливо, і не хотілося б заглядати, - бо ж побачимо себе далеко не такими, якими б хотіли бачити.

День гідності та свободи

День гідності та свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня Революції Гідності. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи. У Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 теж відзначали цю пам’ятну дату.

Х міські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю»

16 листопада у Броварській загальноосвітній школі №2 відбулися Х міські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю», в роботі яких взяли участь Ольга Сухомлинська, академік-секретар відділення загальної педагогіки і філософії освіти НАПН України, Оксана Мельник, начальник управління освіти і науки Броварської міської ради, Олександр Міхно, директор Педагогічного музею України, Тетяна Філімонова, в.о.

Сторінки

Підписатися на RSS - Листопад 2016

Відео про нас