Жовтень 2016

Засідання методичного об’єднання класних керівників та класоводів

26 жовтня 2016 р. в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулося засідання методоб’єднання класних керівників та класоводів.  Голова методоб’єднання Марченко Ж.В. оголосила план роботи методоб’єднання.

Першими виступали педагоги-організатори Фісак О.Т. та Москаленко І.С.  які звітували про  виховні заходи і акції, що  пройшли у школі за вересень – жовтень  та роботу учнівського самоврядування «Бумеранг».

КВЕСТ «За здорове життя»

20 жовтня 2016 р. ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 знову люб’язно відкрила свої двері для учасників КВЕСТУ. Команда нашої школи «Живчики» активно взяла участь у КВЕСТі. Склад команди: 1. Новіков Ілля 7-а 2. Яковенко Наталія  7-б 3. Валин Савелій  7-б 4. Прокопович  Дарія  7-б 5. Кравченко Анна  7-б Маршрут квесту складався з ігрових точок: - Ерудит «Твій вибір» - «Зелена аптека» - «Правда чи неправда» про шкідливі звички - «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу»

 

Ярмарок «Купуй українське»

​19 жовтня 2016 року в школі відбувся благодійний ярмарок під гаслом «Купуй українське» від 5-7-х класів. Це – акція добра, миру і доброчинності. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу Добра, треба розпочати його творити самому. Благодійність – це не слова, це конкретні справи.

 

Козацька держава – наша гордість і слава

14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть це свято набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву - Козацька Покрова. З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. А з 2015 року  - День захисника України. Покрова святкується в нас не тільки як народно-релігійне, а й національне свято.

Сторінки

Підписатися на RSS - Жовтень 2016

Відео про нас