Квітень 2016

Відзначення 30-х роковин Чорнобильської катастрофи

З 18.04-26.04.2016р. в БЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проводилися заходи, присвячені 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи, а саме: були розглянуті теми Чорнобильської аварії на уроках: біології («Вплив людини та її діяльності на екосистеми. Екологічна етика» (7 клас); «Вплив радіації на систему органів людини» (8 клас); «Мутації: види мутацій, причини та наслідки мутацій», «Спадкові захворювання людини. Генетичне консультування» (9-11 класи); хімії  («Радіоактивні та стабільні ізотопи» (8 клас); фізики («Атомне ядро. Ядерна енергетика» (9 клас), «Атомна і ядерна фізика» (11 клас);

Акція «Милосердя»

В Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2,   14  і 21 квітня відбулися благодійні ярмарки   під гаслом «Купуй українське». Акцент ярмаркування - благодійні справи, зроблені власними руками.

 

 

Акція «Чистота у вашому домі»

В четвер 21 квітня в Броварській ЗОШ №2 в рамках місячника благоустрою та з метою впорядкування до належного стану пришкільної території пройшла акція «Чистота у вашому домі» в якій організовано взяли участь з 2- по 11 класи.

 

 

Благодійна акція «Збережи дерево – врятуй життя»

Протягом одного місяця з 21 березня по 21 квітня  в нашій школі  проходила акція «Збережи дерево – врятуй життя», метою якої було збір макулатури. Всі класи з ентузіазмом долучилися  до справи.

 

 

Вибори Спікера школи

20 квітня 2016 року в Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 пройшли вибори Спікера школи.

Кандидатами на цю посаду були учениця 9-А класу – Охріменко Анастасія; учень 9-А класу – Повідзіон Олександр; учень 8-Б класу – Гуназа Володимир; учень 8-Г класу Грінченко Кіріл. Боротьба між претендентами була запеклою, адже кожен мав свою передвиборчу програму, яку презентував.

Сторінки

Підписатися на RSS - Квітень 2016

Відео про нас