Березень 2016

Участь у тренінзі з метою підвищення обізнаності про проблему толерантності в школах

З 14 березня по 17 березня 2016 року класний керівник Петрова Яна Олександрівна та шкільний психолог нашої школи Шинкарюк Олена Миколаївна навчалися на чотириденному тренінгу з метою підвищення обізнаності про проблему толерантності в школах. 

 

 

 

Капітан і Попелюшка – шлях до успіху

18 березня 2016 року в міському культурному центрі «Прометей» м.Бровари за сприяння міського голови  Ігоря Васильовича Сапожка в рамках міської програми «З турботою про кожного» проведено міський конкурс для старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста «Капітан і Попелюшка – шлях до успіху». 

 

Підсумки міського етапу поетичного конкурсу "Зерна доброти"

Поетичний конкурс «Зерна доброти» проводиться з метою виховання інтересу до художнього слова, духовних надбань української та загальнолюдської культури

 

 

 

 

 

Використання хмарних технологій у викладанні математики та інформатики

17 березня 2016 року в Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся міський семінар «Використання хмарних технологій у викладанні математики та інформатики», на якому було продемонстровано використання онлайнових ресурсів LearningApps, ClassFlow, Tagul, Loupe. 

 

 

Концерт до 8 Березня

4 березня учні та організатори Броварської загальноосвітньої школи №2, провели концерт на честь Міжнародного жіночого дня. Чутливі пісні про маму, після яких неможливо не заплакати та не згадати ті теплі обійми,теплі слова, які ми зазвичай забуваємо говорити своїм матусям.

 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Березень 2016

Відео про нас