Місячник шкільних бібліотек

      «Місячник шкільних бібліотек»  для працівників шкільної книгозбірні Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.О. Сухомлинського  розпочався з приємної події: на пленарному засіданні міжнародної конференції, присвяченої 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського (2 жовтня 2018 року) – отримали грамоту Національної академії педагогічних наук України  за плідну працю по впровадженню ідей В.О. Сухомлинського.

       В рамках Місячника було проведено творчий конкурс «Літературні твори Василя Сухомлинського в скульптурі», який так зацікавив батьків, що з дитячого – перетворився на сімейний. Результати конкурсу – об’єднали в збірку матеріалів, а переможців ─ нагородили грамотами адміністрації школи.  Творчі роботи учасників змагання та збірка  були представлені гостям міжнародної конференції. А делегації з Китаю та Сухомлинській Ользі Василівні збірку матеріалів «Літературні твори Василя Сухомлинського в скульптурі» − подарували: наш досвід роботи перетнув межі України.

       На локаційному зібранні учасників міжнародної конференції ми презентували бібліотеку та свою роботу за темою «Шкільна бібліотека – освітній простір для творчого розвитку дітей за ідеями В.О. Сухомлинського».

        Наша книгозбірня популяризує творчість вихованців школи. Про це свідчить постійно діюча виставка «Творчість - це незримі ниточки, що об’єднують серця».

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас