Зустрічз військовослужбовцями Національної академії Національної гвардії України.

30.01.2017 року у Броварській загальноосвітній школі № 2 відбулася зустріч учнів 10-х та 11-х класів з військовослужбовцями Національної академії Національної гвардії України.

Командир відділення Національної академії Національної гвардії України сержант Маслак О. М. познайомив учнів школи з військово-навчальним закладом та специфікою навчання. Продемонстрував відеоролики в яких відображається навчання та практичні заняття за  різними напрямками організації служби.

Заступник начальника гуманітарного факультету № 4 по роботі з особовим складом Національної академії Національної гвардії України підполковник Загребельний О.В. розповів дітям про обсяги прийому та навчання для здобуття ступенів «бакалавра» та «магістра» за державним замовленням та перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів).

Старший офіцер відділення РОС майор Неїжкаша С. В. в доступній для дітей формі розповів про військову службу за контрактом у Національній гвардії України.

Зустріч відбулася в теплій  атмосфері. Діти задавали питання, які їх цікавлять сьогодні. На згадку про виховний захід було зроблено колективне фото.

 

 

 

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас