Звіт директора

20 травня 2015 року в Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся щорічний звіт директора школи Мельник Оксани Миколаївни перед педагогічним, батьківським колективами та перед громадськістю за 2014-2015 навчальний рік. На звіті були присутні вчителі, батьки, гості.

Оксана Миколаївна доповіла про досягнення учнів та вчителів у 2014-2015 навчальному році, розповіла батькам про будні та свята, висвітлила питання, які потребують першочергового вирішення.

Директор зазначила про вагомі досягнення у навчально-виховному та матеріально-технічному напрямах. Головне завдання школи на сьогоднішній день, - сказала Оксана Миколаївна, - полягає у вихованні високорозвиненої творчої особистості, яка б поєднувала в собі найкращі моральні якості.

Однією з найважливіших особливостей є те, що вже 14 років школа затверджена експериментальним закладом НАПН України з дослідно-експериментальної роботи. Педагогічний колектив школи сьогодні проводить цілеспрямоване дослідження проблеми самонавчання та виховання "Розвиток творчої особистості школяра" за ідеями видатного педагога В.О.Сухомлинського.

З початку 2014-2015 навчального року продовжується експериментальна робота в закладі за темою, яка є надзвичайно актуальна в наш час - "Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського в умовах загальноосвітнього закладу" (науковий керівник О.Я.Савченко). Попередньо проведено ґрунтовну роботу, складено програму експерименту, організовано зустріч з науковцями, з професором НАПН України, донькою В.О.Сухомлинського Ольгою Василівною Сухомлинською, яка є науковим консультантом експериментальної роботи у закладі.

Враховуючи вимоги сьогодення, педагогічна діяльність Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 спрямована на формування основних компетентностей, розкриття потенційних можливостей і здібностей учнів. Нашу школу поважають у місті, до нас прислухаються, нас відмічають у числі кращих. Тільки співпраця педагогічного колективу та батьків сприяє кращому навчанню та вихованню дітей, а також іміджу закладу.

Присутні схвально оцінили діяльність керівника закладу, усього педагогічного колективу.

 

 

ПРОТОКОЛ ЗВІТУВАННЯ ДИРЕКТОРА

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас