Історія нашої школи

Наша школа має багату історію, хороші традиції, творчі здобутки, новаторські ідеї.

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 розпочала свою роботу у вересні 1943 року.Спочатку це була семирічна школа № 1, що містилась у кількох бараках по вулиці Кутузова, Вокзальній, провулку Вокзальному. Маленькі вікна, пічне опалення, аби які меблі були тут, але прекрасні вчителі кликали дітей в країну знань.

Першим директором школи був Григорій Павлович Лапшин, учасник Великої Вітчизняної війни. На його плечі ліг тягар створення та формування учительського та учнівського колективу.

В 1957 році побудовано нове приміщення школи по вулиці Машинобудівний, що нині перейменовано Красовського.

 

У будівництві нової школи брали участь батьки, учні та жителі мікрорайону.

Закипіло життя в школі, де був актовий зал, спортивний зал, світлі та просторі класні кімнати. Особлива увага, поруч з навчальною, зверталась на гурткову роботу з математики, фізики, хімії, української та російської мов.

В 1977 році побудоване нове приміщення світле й охайне, що функціонує і до нинішнього дня. Очолювала педагогічний колектив Діна Андріївна Костенко.

Нині в школі працює 79 вчителів,серед них: 14 вчителів - методистів, 25 - мають звання старший вчитель, 50- вчителі вищої категорії. Школа сама забезпечує себе кадрами. 25 вчителів колишніх випускників, які нині працюють на освітянській ниві в рідній школі. Очолює цей колектив, молода, талановита жінка, вчитель - методист - Мельник Оксана Миколаївна.

Броварська загальноосвітня школа I-III №2 є експериментальним закладом Академії педагогічних наук України, співпрацює із Київським Міжнародним університетом. Нагороджена дипломами і грамотами за плідну працю.

Школа ставить за мету виховання всебічної освіченої сучасної людини. Наш принцип - надання учню максимальної самостійності у навчально-виховному процесі. Ми працюємо за такими напрямками: правознавство, навчання здорового способу життя, підготовка шкільних лідерів, гармонійний розвиток людини.

Співпрацюємо з Харківським незалежним науково-методичним центром розвивального навчання з Академією Муніципального управління, з Українським інноваційним центром гуманітарної освіти Академії педагогічних наук України.

Наша школа дала шлях в творче життя випускникам. Так Малахов Віталій - головний режисер театру на Подолі, Ющенко Степан - проректор Київського Міжрегіонального інституту вдосконалення вчителів, Поліщук Олександр - художник, член спілки художників України, Кислій Анатолій - режисер кіностудії імені О. Довженка, Топчій Алла - поетеса, член спілки журналістів України, Заставна Ольга - директор Британської школи в Україні.

Кожен випускник обрав свою дорогу і сміливо пішов нею в життя. Роки пролетіли, але наша школа не старіє, вона відроджується що першого вересня, з кожним першим дзвоником.

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас